ا ین روزها هزینه زندگی بسیار بالا رفته است و افراد مجبورند تا برای گذراندن زندگی خود وقت بیشتری را کار کنند و نتوانند محصولات مورد نیاز خود را به موقع پیدا کنند. اما برگزاری نمایشگاه های مجازی باعث صرفه جویی در وقت مردم شده و خیال آنها را از بابت خرید و وسایل مورد نیاز زندگی راحت تر کرده است .

افراد بدون آنکه محلی که قرار دارند جابجا شوند با صرف کردن اندک زمان کوتاهی می توانند به خرید و بازدید از محصولات مشغول شوند .

اما تا حالا به این نکته توجه کرده اید که اگر همه ی چیزهایی که احتیاج داریم در یک فضای مجازی بود چه اتفاقی می افتد؟ مانند نمایشگاه های فیزیکی که همه ساله برگزار می شوند و مردم زیادی به آنجا مراجعه می کنند، نمایشگاه های مجازی هم نیز وجود داشت .

نمایشگاه پوشاک، نمایشگاه کتاب، نمایشگاه محصولات کشاورزی و غیره. این ها از جمله نمایشگاهی معروفی بود که در سطح کشور بدون هیچ محدودیتی برگزار می شد ولی وجود ویروس کرونا برگزاری آنها را مشکل مواجه کرده است. این روزها نمایشگاه های آنلاین و بازدید آنلاین از نمایشگاه ها یکی از چیزهایی است که افراد خواستار آنها هستند و به دلیل مزیت اصلی آن یعنی صرفه جویی در وقت و هزینه بر آن مصمم اند .

اهمیت برگزاری نمایشگاه های مجازی و فواید آن

صرفه جویی در وقت با برگزاری نمایشگاه آنلاین: در این روزها که زمان بسیار ارزشمند است و افراد سعی میکنند تا از وقت و فرصت خود بهترین استفاده را ببرند برگزاری نمایشگاه آنلاین بسیار کارآمد است. زیرا افراد اگر قصد رفتن به نمایشگاه فیزیکی را داشته باشند تقریبا باید یک روز و یا حداقل نصف روز خود را صرف آن کنند اما اگر با نمایشگاه آنلاین به خرید بپردازنند می توانند حداکثر در 2 ساعت خرید خود را انجام دهند .

صرفه جویی در هزینه: علاوه بر صرفه جویی در وقت به عنوان یکی از فواید برگزاری نمایشگاه آنلاین می توان صرفه جویی در هزینه را نیز فایده دیگر آن دانست. زیرا با مراجعه افراد به نمایشگاه آنلاین دیگر نیاز نیست که هزینه زیادی را صرف رفت و آمد کنند حتی این مورد برای فروشندگان نیز صدق می کند زیرا آنها باید هزینه گزافی را صرف اجاره مکان وحمل ونقل مکان می کردند .

کم شدن ترافیک: با توجه به اینکه نمایشگاه ها در هر چند ماه یک بار برگزار می شوند و با توجه تخفیف های نمایشگاه ها افراد زیادی راهی آن می شوند. همین موضوع باعث به وجود آمدن ترافیک سنگین در آن منطقه شده و مشکلات فراوانی را به همراه دارد .

آخرین مطالب بلاگ


مطالب عمومی

صرفه جویی در وقت و هزینه با برپایی نمایشگاه مجازی

دراین قسمت درباره اهمیت تبلیغات مجازی در صرفه جویی وقت مطالبی را ارائه دادیم و به توضیح مفصل در باره

ادامه مطلب...
مطالب عمومی

تبلیغات مجازی لازمه کسب و کارها

ما دراین قسمت درباره تبلیغات مجازی در نمایشگاه ها مطالبی را بیان کرده و دلیل اهمیت آن را نیز توضیح د

ادامه مطلب...
مطالب عمومی

تبلیغات متناسب با کسب وکار ها گامی موثر در پیشرفت شرکت ها

ما در این قسمت توضیح داده ایم که تبلیغات مناسب لازمه ی کسب وکار هاست. سپس در ادامه به برگزاری نمایشگ

ادامه مطلب...
مطالب عمومی

عوامل موثر بر جذب واحدهای صنعتی در نمایشگاه های ایران

عوامل موثر بر جذب واحدهای صنعتی در نمایشگاه های ایران به دو گروه کلی عوامل موثری که مستقیما بر جذب و

ادامه مطلب...

گروه نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

نمایشگاه بین المللی کیش

نمایشگاه بین المللی فارس

نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین المللی تبریز

نمایشگاه بین المللی اهواز

نمایشگاه بین المللی قم

نمایشگاه بین المللی ارومیه

نمایشگاه بین المللی البرز

نمایشگاه بین المللی اردبیل

نمایشگاه بین المللی شهرکرد

نمایشگاه بین المللی گرگان

نمایشگاه بین المللی بیرجند

نمایشگاه بین المللی کرمان

نمایشگاه بین المللی اراک

نمایشگاه بین المللی بندرعباس

پارک علم وفناوری قزوین